Najczęściej zadawane pytania

Rajtar-Medica Centrum Medyczne jest przychodnią prywatną, która nie wykonuje usług w ramach kontraktu z NFZ.
Wizytę w Rajtar-Medica Centrum Medyczne można umówić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 500 31 31 33 w godzinach pracy, czyli od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00. Drugim sposobem jest rejestracja on-line. Odnośniki do rejestracji on-line wraz z godzinami przyjęć poszczególnych lekarzy, dostępne są na naszej stronie internetowej, w zakładce „Zespół”.
W przypadku konieczności odwołania wizyty, należy skontaktować się telefonicznie z recepcją Rajtar-Medica Centrum Medyczne najpóźniej 24 godziny przed terminem wizyty. W przypadku rejestracji on-line, należy skorzystać z przycisku „odwołaj wizytę” dostępnego w mailu potwierdzającym wizytę.
Płatność za wizytę w Rajtar-Medica Centrum Medyczne można uregulować karta lub gotówką.
Pacjent niepełnoletni musi zgłosić się na wizytę wraz z opiekunem prawnym, który powinien okazać dowód tożsamości ze zdjęciem. W przypadku pacjentów niepełnoletnich w wieku 16-18 lat możliwe są wizyty samodzielne po wcześniejszym złożeniu pisemnej zgody opiekuna prawnego. Wzór dokumentu dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Pacjenta/Dokumenty.
Do wystawienia zwolnienia L-4 potrzebny jest wyłącznie PESEL pacjenta.
Udostępnienie dokumentacji medycznej zgromadzonej w Rajtar-Medica Centrum Medyczne, możliwe jest tylko po złożeniu wypełnionego wniosku o udostępnienie dokumentacji medycznej. Wzór takiego wniosku dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Dla Pacjenta/Dokumenty.
Tak. W pobliżu dostępne są darmowe miejsca parkingowe – zarówno przy ulicy Urbanowicza jak i przy ulicy Broniewskiego.
Tak. Rajtar-Medica Centrum Medyczne znajduje się na I piętrze, ale na parterze bezpośrednio po wejściu do klatki schodowej, dostępna jest winda. W naszym Centrum znajduje się łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych. przełącznika