os. Na Lotnisku 1/U9, 31-801 Kraków
(+48) 500 31 31 33kontakt@rajtar-medica.plPoniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00

dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek

endokrynolog (w trakcie specjalizacji)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzi badania naukowe oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami. W 2021 roku uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim tytuł doktora nauk medycznych.

W obszarze jej zainteresowań znajdują się choroby tarczycy, przysadki i nadnerczy, zaburzenia metaboliczne oraz endokrynologia ginekologiczna.

Ma na swoim koncie liczne publikacje naukowe oraz udział w stypendiach i praktykach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Szwecji, Włoszech oraz w Indonezji.

Poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem European Young Endocrine Scientists (EYES).

Obecnie uczestniczy w badaniach klinicznych i kontynuuje pracę naukową.

Inni lekarze

dr n. med. Agnieszka Rajtar-Ciosek
specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynolog

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2002 roku. Specjalizację z wyróżnieniem z Ginekologii i Położnictwa

lek. med. Joanna Korabel
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

lek. med. Dagna Ochrem
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum w Krakowie. Specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii uzyskała pracując w Klinice Położnictwa i

lek. med. Małgorzata Zembala-Szczerba
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła również studia na Wydziale Ochrony Zdrowia Collegium Medicum UJ w Krakowie