os. Na Lotnisku 1/U9, 31-801 Kraków
(+48) 500 31 31 33kontakt@rajtar-medica.plPoniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00

dr n. med. Agnieszka Rajtar-Ciosek

specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynolog

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2002 roku.

Specjalizację z wyróżnieniem z Ginekologii i Położnictwa zdobyła pracując w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Obecnie nadal jest pracownikiem ww. jednostki.

W 2010 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt. „Wybrane markery stanu zapalnego oraz przeciwciała przeciwko białkom szoku cieplnego 60 u kobiet stosujących estrogenoterapię”

W 2015 roku zdała egzamin specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty endokrynologa.

Jest współautorką podręczników akademickich z zakresu endokrynologii ginekologicznej oraz autorką licznych publikacji z zakresu ginekologii i położnictwa w czasopismach polskich i zagranicznych.

Poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach polskich i zagranicznych ciągle podnosi swoje kwalifikacje, co owocuje stosowaniem aktualnych standardów w praktyce zawodowej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (European Society of Endocrynology) oraz Androgen Excess and PCOS Society.

Inni lekarze

dr n. med. Agnieszka Rajtar-Ciosek
specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynolog

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2002 roku. Specjalizację z wyróżnieniem z Ginekologii i Położnictwa

lek. med. Joanna Korabel
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

lek. med. Dagna Ochrem
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum w Krakowie. Specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii uzyskała pracując w Klinice Położnictwa i

lek. med. Małgorzata Zembala-Szczerba
specjalista ginekolog-położnik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła również studia na Wydziale Ochrony Zdrowia Collegium Medicum UJ w Krakowie